Bizim için ne dediler ?

Web sitemizin yapımındaki her aşamada bizi dinleyen ve tüm isteklerimizi hızla gerçekleştiren CLA23 ekibine yaklaşımları ve yardımlarından dolayı, teşekkürü borç biliriz.
Erdem Külcüoğlu - Totoform A.Ş
Cla23 ile çalışmaya başlamadan önce web sitesi bizim için çekilmez bir çileydi, profesyonel yaklaşımları ve sorun çözümünde çok başarılı olan ekibiyle firmamızı rahatlatan çözümler sundular. İyi ki sizin gibi dürüst ve sözünün arkasında duran web ajansları var.
Tunç Afşar - SSTurkey
Meslek odaları gerek üyelerini gerekse kamuoyunu doğru ve zamanında bilgilendirmekle görevli kurumlardır. Bu görevimizi yerine getirmemizde en etkin ve pratik yollardan biri de elbette  web sayfamızdır. Mustafa Dizdar ve ekibinin titiz çalışmaları ile web sayfamızın güvenle  ve zamanında güncellenmesi sağlanmaktadır. Ayrıca e- dergimizin de tasarımını gerçekleştiren ekibe bize gelen olumlu geri dönüşler nedeniyle biz de teşekkür ediyoruz.
H.Gökhan ÖZDEMİR - İzmir Veteriner Hekimler Odası Bşk.
CLA23’ten şirketinden hizmet aldığımız için son derece mutluyuz ve şanslıyız. Dış kaynak kullanımının en doğru tercih olduğu şüphesizken, dışardan aldığınız hizmeti doğru bir kurumdan almak da şanstır.  Taleplerimizi zamanında ve eksiksiz yerine getirmesinin yanında, bize öneriler de sunarak tecrübeleriyle işimize yardımcı olan CLA23 Şirketine ve ekibine teşekkür ediyoruz.
Ramazan Kıvrak - Fuarline
Uzun yıllardır hız ve kalitenin en ön planda olması gereken zorlu festival zamanlarında festivallerimizin internet ve web ile ilgili tüm sorumluluğunu başarı ile üstlenen CLA23 Web Lab ekibi ile  daha uzun yıllar çalışacağımızdan hiç şüphem yok.
Kayhan Kırmızıgül - İzmir Sinema Derneği Başkanı
Grup şirketlerimizin tamamının internet ile ilgili tüm operasyonlarını yaklaşık 4 yıldır CLA23 ile birlikte yürütüyoruz. Tüm gurup şirketlerimizin web sitelerini büyük bir özen ile tasarlayan, yöneten, güncelleyen ve şirketlerimizin internet dünyasında en iyi şekilde temsil edilmesini sağlayan CLA23 Web Lab'a tekrar teşekkür ediyorum.
Mustafa Akgül - Akgül Group
35 Mühendislik kurulduğu günden beri web sitesi danışmanlık hizmetini CLA23 ten alıyor. 2 yıldır birlikte çalıştığımız CLA23 is kalitesi, çalışma etiği ve profesyonel duruşlarıyla bize en ekonomik ve bize özel çözümler sunarak 35 Mühendisliğin sanal dünyada en iyi şekilde temsil edilmesine katkıda bulunuyor.
Sinan Adamoğlu & Osman Yaşar Bilal - 35 Mühendislik

Bizi takip edin

0 232 388 81 71
Gazi Bulvarı No.90 Çankaya İş Merkezi Kat.6 D.602 Çankaya/İzmir