B2C ve B2B Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri İzmir


öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

  • starOnline toptan satış sistemi - B2B E-Ticaret

  • starOnline perakende satış sistemi

  • starB2B yazılım çözümleri

  • starSatış Raporlama

  • starSatış Takibi

  • starB2B yazılım çözümleri

  • starFirmadan firmaya yazılım çözümleri

  • starİhtiyaca özel b2b yazılım çözümü

B2C veya B2B Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri

İnternetin gücünü kullanarak daha fazla müşteriye hitap etmek isteyen firmalar, e ticareti tercih ediyor. Online alışveriş sitesiyle sizde müşterilerinize kendi web siteniz üzerinde satış yapmak isterseniz, bu konuda profesyonel yazılım ve web tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sade ve anlaşılabilir ara yüze sahip panel üzerinden sayısız ürün yüklemesi yapabileceğiniz B2C  & B2B E Ticaret çözümleri ile artık sizde işinizi dijital dünyaya taşıyabilirsiniz.

B2C E Ticaret Nedir? 
İşletmelerden direk müşteriye satış anlamına gelmekte ve online perakende satış olarak ta bilinmektedir. 

B2B E Ticaret Nedir?
İşletmelerin bir biri arasında toptan ticaret yapabildiği veya şirketlerin kendi içinde toptan satışlarını online yönetebildiği ve online olduğu için her yerden kolayca erişilebilme özelliği olan platformdur. Firmalar satışlarını veya depe stok durumlarını online olarak takip edebilmek veya saha satış elemanlarının anlık olarak takibini yapabilmek amacıyla da B2B yazılım çözümlerine ihtiyaç duyabilirler.

CLA23 Web Lab 15 yılı aşkın sektör tecrübesi ve deneyimli yazılım mühendisleri ile , İzmir, İstanbul, Ankara ve Türkiye'nin tüm şehirlerine online özel yazılım, B2B yazılım  hizmetlerini verebilmektedir.

Profesyonel firmaların ihtiyaçlarına yönelik Kurumsal B2B Yazılım ve E Ticaret Çözümleri

Web sitesi üzerinden müşterilerinize ulaşmak istediğinizde anlaşılabilir ve sade ara yüze sahip kontrol paneliyle ürünlerinizi satışa koyabilir, farklı kampanyalar düzenleyerek satış cirosunu artıracak adımlar atabilirsiniz. İzmir yazılım hizmeti sunan firmamızı tercih ettiğinizde kullanımı kolay kontrol paneline sahip, B2B & B2C e ticaret çözümleri ile işinizi internete taşıyarak daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz. Kampanyalardan tutun da yeni ürünlerin müşterilere duyurulmasına kadar birçok özelliğe sahip e ticaret çözümlerimizle işinizi dijital dünyaya taşıma imkanı sunuyoruz.

Satışlarını internet üzerinden yapmak isteyenler için Bireysel E-Ticaret Çözümleri

Web sitesi üzerinden müşterilerinize ulaşmak istediğinizde anlaşılabilir ve sade ara yüze sahip kontrol paneliyle ürünlerinizi satışa koyabilir, farklı kampanyalar düzenleyerek satış cirosunu artıracak adımlar atabilirsiniz. İzmir yazılım hizmeti sunan firmamızı tercih ettiğinizde kullanımı kolay kontrol paneline sahip, B2b & B2 e ticaret çözümleri ile işinizi internete taşıyarak daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz. Kampanyalardan tutunda yeni ürünlerin müşterilere duyurulmasına kadar birçok özelliğe sahip e ticaret çözümlerimizle işinizi dijital dünyaya taşıma imkanı sunuyoruz.

B2B Özel Yazılım Çözümleri

B2B Yazılım çözümleri, ingilizce kökenli olup Business to Business yani firmalar arası yapılan ticaretleri kolaylaştırmaya yönelik çözümlerdir. B2B yazılım çözümleri sadece online satıştan ziyade firmalar arası yapılan ticaretin birçok alanında zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak, üretim, satış ve diğer birçok alanda performansınızı kolayca ölçümleyebileceğiniz ve raporlayabileceğiniz sistemlerdir. Piyasada bulunan genel b2b yazılım çözümleri bazen ihtiyaçlara cevap verememekle beraber içerisinde bulunan özellikler bazı firmalara gereksiz gelebilir ve kullanılmayan özellikler ve fonksiyonlar kafa karışıklığına neden olabilmektedir. İzmir'de bulunan firmamız, CLA23 Web Lab, İzmir ve tüm Türkiye'de firmaların özel ihtiyaçlarına cevap verebilecek özel yazılım otomasyonları ve özel b2b yazılımları geliştirmektedir.

İLETİŞİM FORMU


Bize yazın. Size ulaşalım.