B2C ve B2B Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri İzmir

öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

  • starOnline toptan satış sistemi - B2B E-Ticaret

  • starOnline perakende satış sistemi

  • starB2B yazılım çözümleri

  • starSatış Raporlama Yazılımı

  • starSatış Takip Yazılımı

  • starGeliştirilebilir B2B yazılım çözümleri

  • starFirma takip ve özel yazılım çözümleri

  • starİhtiyaca özel b2b yazılım çözümü


B2C veya B2B Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri

İnternetin gücünü kullanarak daha fazla müşteriye hitap etmek veya firmalarının işleyişini otomasyon yazılımları ile daha düzenli yönetmek isteyen firmalar, B2B yazılımlarını yani online satış yapma olanağı da sağlayan e ticareti tercih etmektedir. Online alışveriş sitesi yazılımımız ile siz de müşterilerinize kendi web siteniz üzerinde satış yapmak isterseniz, bu konuda profesyonel özel yazılım ve web sitesi tasarım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Sade, anlaşılabilir ve kolay kullanım özelliklerini içinde barındıran ve öğrenmesi kolay ara yüz tasarımına sahip içerik yönetim panelimiz üzerinden sayısız ürün yüklemesi yapabileceğiniz uygun fiyatlı B2B Yazılım ve B2C Yazılım E Ticaret çözümleri ile artık siz de işinizi dijital dünyaya taşıyabilirsiniz.

B2C Yazılım E Ticaret Nedir? 
İşletmelerden direk müşteriye satış anlamına gelmekte ve online perakende satış olarak ta bilinmektedir. İngilizcede 'Business to Customer' yani 'İşletmeden direk Müşteriye' anlamına gelmektedir.

B2B Yazılım E Ticaret Nedir?
İşletmelerin bir biri arasında online toptan ticaret veya satış yapabildiği veya şirketlerin kendi içinde online toptan satış yönetiminin veya online ürün yönetiminin yapılabildiği  online web yazılımıdır. Sistem internet üzerinde barındırıldığı ve Online olduğu için şirket içi veya şirket dışı her yerden kolayca erişilebilme özelliği olan online yazılım platformudur. Firmalar satışlarını veya depo stok durumlarını online olarak takip edebilmek veya saha satış elemanlarının anlık olarak takibini yapabilmek amacıyla da B2B yazılım çözümlerine ihtiyaç duyabilirler.

CLA23 Web Lab 15 yılı aşkın sektör tecrübesi ve deneyimli yazılım mühendisleri ile , İzmir, İstanbul, Ankara ve Türkiye'nin tüm şehirlerine online özel yazılım, B2B yazılım  hizmetlerini verebilmektedir.

Özel B2B Yazılım Çözümleri

B2B Yazılım Çözümleri ve E-Ticaret Özel yazılım hizmetlerimiz nasıl satın alınabilir?

Web sitesi üzerinden müşterilerinize ulaşmak istediğinizde anlaşılabilir ve sade ara yüze sahip kontrol paneliyle ürünlerinizi satışa koyabilir, farklı kampanyalar düzenleyerek satış cirosunu artıracak adımlar atabilirsiniz. İzmir özel yazılım ve web sitesi tasarm ve yazılım hizmeti sunan firmamızı tercih ettiğinizde kullanımı kolay kontrol paneline sahip, B2b & B2C e ticaret çözümleri ile işinizi online platformlara yani internete taşıyarak daha fazla müşteriye hitap edebilirsiniz. Kampanyalardan tutunda yeni ürünlerin müşterilere duyurulmasına kadar birçok özelliğe sahip e ticaret çözümlerimizle işinizi dijital dünyaya taşıma imkanı sunuyoruz.

B2C ve B2B Yazılım ve E-Ticaret Çözümleri İzmir

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.