Online Eğitim Yönetim Sistemi

öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

 • starOnline eğitim ve yönetim sistemi

 • starİşyeri eğitimleri takip ve yönetimi

 • starKurumsal firmalar için eğitim takip sistemi

 • starEğitim raporlama sistemi

 • starÇalışanlar için online eğitim alabilme olanağı

 • starUzaktan eğitim sistemi yönetimi

 • starE-eğitim sistemi

 • starGeliştirebilir ve kurumun ihtiyaçlarına göre adapte edilebilir özelliği ile öne çıkar

 • starSAP ve benzeri firma içinde kullandığınız farklı yazılımlara entegre çalışabilme özelliği

 • starSAP ile entegre çalışabilen Online eğitim sistemi

 • starEğitim takip sistemi


Online Eğitim Çözümleri - Eğitim Takip Sistemi

Değişen teknolojiye ayak uydurarak gücüne güç katmak isteyen işletmeler ve firmalar, yazılım hizmetler ve teknolojiyi yakından takip ediyor. firmalar tarafından kullanılacak olan online eğitim sistemleri kapsamında sizde çalışanlarınıza yazılım konusunda profesyonel eğitim vererek daha verimli çalışmalarını sağlayabilirsiniz. Çalışanlarınızın online eğitim çözümleri ile ihtiyacı olan eğitimi hızlı bir şekilde verebilirsiniz. Uzaktan eğitim alt yapı sistemi ile çalışan online eğitim yönetim sistemi günümüzde giderek işletmelerin daha çok tercih ettiği yazılım ve program eğitim hizmetleri arasında yer alıyor.

İş Süreçlerinde Çalışanlarınızı Daha Verimli Değerlendirebilirsiniz

İş sağlığı ve güvenliği eğitimleri için takip ve yönetimi olarak tercih edilen Ticari LMS, Eğitim yönetim sistemi ile sizde çalışanlarınızın uzaktan eğitim hizmeti ile kolayca öğrenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu sayede çalışanlarınızın raporlama, iş takibi ve iş yönetimini daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmelerini sağlayabilirsiniz. LMS yani Online eğitim yönetim sistemi günümüzde giderek daha çok tercih ediliyor. İşletmeler çalışanlarını daha verimli kullanabilmek için online eğitim çözümleri konusunda firmamızın hizmetlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Online Eğitiminin Özellikleri Ve Yararları Nelerdir?

İzmir yazılım firması olarak sizlere kurumsal hizmet kalitesi ile en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kullanıcıyı eğitme ve programları daha hızlı bir şekilde öğrenme imkanı sunması için geliştirilen online uzaktan eğitim sistemi ile sizde firmamızın kurumsal hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Online uzaktan eğitim sistemleri kapsamında sunmuş olduğumuz hizmetlerin özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkün.

  * Kullanıcıya göre program eğitimi
  * Test raporlama ya da anket raporlama imkanı
  * Farklı özelliklerde eğitim alma imkanı
  * Eğitim sonrası raporlama hizmeti
  * Öğrenci / çalışan / yönetimi takibi

Memnuniyet anket yönetimi gibi birçok özelliğinden yararlanarak sizde online uzaktan eğitim hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz. Dijitalleşen dünya da sizde gücünüze güç katmak için İzmir yazılım firmamızı tercih ederek hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. İş süreçlerinizi daha iyi yönetebilme imkanı ve zamanı daha iyi yönetme imkanı sunan firmamızın uzaktan eğitim hizmetlerinden sizde güvenle yararlanabilirsiniz. İndirimli ve avantajlı fiyat seçenekleri ile sizlere uzakta eğitim konusunda profesyonel hizmet sunmak için titizlikle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Online Eğitim Yönetim Sistemi

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.