Spor Okulları Programı Yönetim Yazılımı

öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

  • starSpor okulları bünyesinde bulunan spor branşlarını ekleme ve yönetimi

  • starSpor okulu öğrencilerine ait bilgilerin depolanması, yönetimi

  • starÖğrenciler hakkındaki görüşlerin ve devamlılık durumlarının aileler ile paylaşılabilmesi () sms veya email yolu ile)

  • starSpor okulu hocalarının yönetimi ve bilgilerinin depolanması

  • starSpor okullarındaki branşlara göre ve saatlere göre program oluşturabilme özelliği

  • starSpor okullarına kayıtlı öğrencilerin ödemelerinin takibi

  • starKredi kartı ile ödeme veya düzenli ödeme talimatı verebilme özelliği

  • starSpor okulunda bulunan her branş için ödeme, devamlılık ile ilgili konularda raporlama özelliği

  • starVelileri , öğrencileri veya öğretmenleri SMS ile bilgilendirebilme özelliği

  • starSpor okulları programı yönetim panelini kullacak kişilerin yönetim paneli (admin yönetimi)


Spor Okulları Yönetim Programı - Öne Çıkanlar

Geliştirilen spor okulları programı yönetim otomasyonu ile spor okulunuzu kolayca yönetebilir ve istediğiniz sonuca kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yönetim programının kullanılmasının yararlarının başında öncelikle kurumsal prestij sağlaması ve sporcularınızın takibini çok daha hızlı ve etkili yapabilmenizi sağlaması gelmektedir. Sporcularınız ve öğrencileriniz ile ilgili her verinin kaliteli bir şekilde depolanmasına imkan verir. Bulut tabanlı olması ve internetin bulunduğu her yerden kolayca kullanılabilidiği için için tüm kayıtlara anlık olarak erişime imkan tanır. Bundan dolayı bulunduğunuz sektör içerisinde verimli bir sonuç elde etmek istiyorsanız spor okullarına özel olarak geliştirilen ve en önemlisi durmadan gelişen bu programın ayrıcalıklarından siz de yararlanablirsinz.

Spor Okulları Yönetim Programı Özellikleri

Programıetkili bir şekilde kullanılması size zamandan kazanç sağlar. Ayrıca bilgi kirliliğinin de ortadan kalmasına neden olur. Bünyenizde bulunan spor branşlarını ekleyebilir ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Spor okulunuzda yer alan öğrencilerin kayıtlarını yapabilir ve depolama sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak istenen öğrenci bilgisine de erişim sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin devamlılığı ve takibi konusunda görüşleri velilerle paylaşmak istediğinizde sisteme eklenen SMS ayrıcalığından da yararlanabilirsiniz. İster SMS isterseniz de email yolu ile bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Bu sistem işletmeniz için en gerekli detayları size profesyonel çerçeve içerisinde sunar. Spor okulu hocalarının bilgileri de sistemde yer alır ve hangi hocanın hangi dersi verdiğini rapor olarak alabilme imkanınız olur.

Spor Okulları için Neden Otomasyon Prgramı Tercih Etmelisiniz?

Sistem üzerinden spor programı oluşturabilme imkanınız bulunuyor. Branşlara göre program oluşturabilir ve sistem üzerinden takibini yapabilirsiniz. Spor okulunuza kayıtlı öğrencilerin ödemesini takip etmek manuel olarak zordur. Çünkü bir kısmı peşin verebildiği gibi bir kısmı da vadeli olarak ödemelerini yapabiliyor. Bu durumda sistem üzerinden ödemeleri düzenli bir şekilde takip edebilir ve her öğrencinin ödeme detaylarını ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenleri sisteme tanımlayabilir ve düzenli ödeme emri de oluşturabilirsiniz. Okulunuzda bulunan her branş için öğrencilerin devamlılık çizelgesini yani raporunu detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanarak etkili bir yönetim sisteminin oluşmasını sağlayabilir ve bulunduğunuz alanda fark oluşturabilirsiniz.

Spor Okulları Programı Yönetim Yazılımı

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.