Spor Okulları Yönetim Yazılımı


öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

  • starSpor okulları bünyesinde bulunan spor branşlarını ekleme ve yönetimi

  • starSpor okulu öğrencilerine ait bilgilerin depolanması, yönetimi

  • starÖğrenciler hakkındaki görüşlerin ve devamlılık durumlarının aileler ile paylaşılabilmesi () sms veya email yolu ile)

  • starSpor okulu hocalarının yönetimi ve bilgilerinin depolanması

  • starSpor okullarındaki branşlara göre ve saatlere göre program oluşturabilme özelliği

  • starSpor okullarına kayıtlı öğrencilerin ödemelerinin takibi

  • starKredi kartı ile ödeme veya düzenli ödeme talimatı verebilme özelliği

  • starSpor okulunda bulunan her branş için ödeme, devamlılık ile ilgili konularda raporlama özelliği

  • starVelileri , öğrencileri veya öğretmenleri SMS ile bilgilendirebilme özelliği

  • starSpor okulları yönetim panelini kullacak kişilerin yönetim paneli (admin yönetimi)

Spor Okulları Yönetim Otomasyonu - Öne Çıkanlar

Bu konuda geliştirilen spor okulları yönetim otomasyonu ile istediğiniz sonuca kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Yönetim otomasyonunun bulunmasının birçok yararı bulunuyor. Öncelikle kurumsal prestij açısından katkı sağlar. Verilerin kaliteli bir şekilde depolanmasına imkan verir. Tüm kayıtlar anlık olarak erişme imkanı tanır. Bundan dolayı bulunduğunuz sektör içerisinde verimli bir sonuç elde etmek istiyorsanız özel olarak geliştirilen bu sistemin ayrıcalıklarından yararlanın.

Spor Okulları Yönetim Otomasyonunun Özellikleri

Otomasyonun etkili bir şekilde kullanılması size zamandan kazanç sağlar. Ayrıca bilgi kirliliğinin de ortadan kalmasına neden olur. Bünyenizde bulunan spor branşlarını ekleyebilir ve etkili bir şekilde yönetebilirsiniz. Spor okulunuzda yer alan öğrencilerin kayıtlarını yapabilir ve depolama sağlayabilirsiniz. Ayrıca anlık olarak istenen öğrenci bilgisine de erişim sağlayabilirsiniz. Öğrencilerin devamlılığı ve takibi konusunda görüşleri velilerle paylaşmak istediğinizde sisteme eklenen SMS ayrıcalığından da yararlanabilirsiniz. İster SMS isterseniz de email yolu ile bilgilendirme sağlayabilirsiniz. Bu sistem işletmeniz için en gerekli detayları size profesyonel çerçeve içerisinde sunar. Spor okulu hocalarının bilgileri de sistemde yer alır ve hangi hocanın hangi dersi verdiğini rapor olarak alabilme imkanınız olur.

Spor Okulları için Neden Otomasyon Tercih Etmelisiniz?

Sistem üzerinden spor programı oluşturabilme imkanınız bulunuyor. Branşlara göre program oluşturabilir ve sistem üzerinden takibini yapabilirsiniz. Spor okulunuza kayıtlı öğrencilerin ödemesini takip etmek manuel olarak zordur. Çünkü bir kısmı peşin verebildiği gibi bir kısmı da vadeli olarak ödemelerini yapabiliyor. Bu durumda sistem üzerinden ödemeleri düzenli bir şekilde takip edebilir ve her öğrencinin ödeme detaylarını ayrıntılı olarak görebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenleri sisteme tanımlayabilir ve düzenli ödeme emri de oluşturabilirsiniz. Okulunuzda bulunan her branş için öğrencilerin devamlılık çizelgesini yani raporunu detaylı bir şekilde alabilirsiniz. Sizde bu hizmet içeriğinden yararlanarak etkili bir yönetim sisteminin oluşmasını sağlayabilir ve bulunduğunuz alanda fark oluşturabilirsiniz.

Spor Okulları Yönetim Yazılımı

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.