Web Tabanlı Özel Yazılım ve CRM Çözümleri


öne çıkan hizmetler Öne Çıkanlar

 • starİhtiyaca Göre özel kurumsal çözümler

 • starİş takip sistemi

 • starEğitim takip sistemi

 • starMüşteri takip sistemi

 • starMüşteri ilişkileri yönetim ve takibi

 • starProje yönetim ve takibi

 • starFilm festivali başvuru takip sistemi

 • starKimya sektörüne özel formül ve hammadde yönetimi

 • starOnline aidat ödeme sistemi

 • starİzmir ve tüm Türkiyeiçin özel yazılım çözümleri

 • starB2b yazılım çözümleri

 • starFirmalara özel yazılım çözümleri

 • starFarklı yazılımlar ile entegre çalışabilme özelliği

 • starSAP entegrasyonu uygun yazılımlar

 • starNetsis ile entegre çalışabilir sistemler

 • starMuhasebe programı ile entegrasyon

 • starFirmanızda kullanılan yazılımlar ile entegrasyonu yapılabilen yazılım çözümleri

Web Tabanlı Özel Yazılım Çözümleri

Hızla değişen teknolojiye ayak uydurarak sizde işletmenizin gücüne güç katabilirsiniz. Web tabanlı özel yazılım çözümleri ile sizlere geliştirilebilir kodlamalar sayesinde istenilen değişiklikler sorunsuz şekilde yapabilme imkanı sunuyoruz. İzmir web tasarım firması olarak kalitemizden taviz vermeden sürdürdüğümüz hizmetlerden yararlanmak için sizde özel yazılım çözümleri için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Modern tasarıma sahip web siteleri ile sizde tablet, mobil ya da farklı ekranlarda yüksek performans çözünürlüğü ile istediğiniz kaliteyi elde edebilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Yönelik Pratik Çözümler

İzmir web tasarım sitesi ihtiyaçlarınızda sizde kurumsal web sitesine sahip olmak isterseniz, İhtiyaca yönelik çözümler sunan firmamızın hizmetlerini tercih edebilirsiniz. Geliştirilebilir yazılım çözümleri ile sizde hızla değişen teknolojiye ayak uydurarak işinizi dijital dünyaya taşıyabilirsiniz. Yazılım hizmeti sunan firmamız, iş süreçlerinizi daha verimli bir şekilde kullanmanız için size özel çözümler sunmak için titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.

İş Süreçlerinizi Hızlandırmak İçin Özenle Çalışıyoruz

Firmamız, İzmir web tasarım ve yazılım hizmetleri sunarak her türlü ihtiyacınıza hızlı ve profesyonel çözümler sunmak için özenle çalışmalarını sürdürmektedir. Firmamız ile iletişime geçerek sizde dijital varlık yönetimi danışmanlığı ve yazılım danışmanlığı gibi hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmalarını sürdüren firmamız, web tabanlı yazılım hizmetleri ile SAP ya da sizin işletmenizde kullanmış olduğunuz farklı ERP sistemleri ile uyumlu şekilde çalışabilecek alt yapıya sahip şekilde hizmetinize sunulmaktadır.

Kurumsal Hizmet Kalitesi İle Hizmetinizdeyiz

İzmir web tasarım ve yazılım hizmeti sunan firmamız, alanında uzman çalışanları ile profesyonel hizmet sunmak için titizlikle çalışmalarını sürdürmektedir. Yazılım konusunda ihtiayaçlarınızı belirleyerek ve analiz ederek raporlar düzenliyor ve dijital dünyanın yeniliklerini yakından takip ederek süreçlerinizin daha pratik sürdürülebilir hale gelmesi için özenle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Detaylı bilgi için sizde İzmir yazılım firmamızı tercih ederek işletmenizde kullanmış olduğunuz programlarla uyumlu olacak yazılım hizmetleri ile size yardımcı oluyoruz. Avantajlı fiyat seçeneklerinden tutunda müşteri memnuniyetine kadar birçok konuda sizde profesyonel hizmet sunan İzmir yazılım firmmaızı tercih ederek dijital yeniliklerle gücünüze güç katabilirsiniz.

CRM Yazılımları

Günümüzde hızla gelişen teknoloji birçok açıdan bizlere büyük avantajlar sağlıyor. Özellikle işletmeler iş süreçlerini ve müşteri memnuniyetini artırabilmek için yazılım hizmetlerini tercih ediyor. Crm yazılımları ile sizde müşteri yönetim süreçlerini, pazarlama yönetimini, teknik servis takibi ve yönetimini başarılı ve kusursuz şekilde takip edebilirsiniz. Satış öncesi ve sonrasında sizde tüm hareketlerinizi takip edebilmek için İzmir Crm yazılım hizmetlerimizi tercih ederek iş süreçlerinizi daha da hızlandırabilirsiniz. Firmalarla gerçekleştireceğiniz tüm süreçleri sizde yazılım hizmeti sunan firmamızdan alacağınız Crm yazılmaları ile başarılı bir şekilde takip ederek iş süreçlerinizin hızlanmasını sağlayabilirsiniz.

İhtiyaçlarınıza Profesyonel Yazılım Hizmeti

İzmir Crm yazılım firması olarak ihtiyaçlarınızı dinliyor, size özel çözümler sunacak çeşitli yazılım hizmetleri ile tüm süreçlerinizi daha iyi bir şekilde yönetebilmeniz için sizlere profesyonel destek sunuyoruz. Detaylı bilgi için sizde kurumsal hizmet sunan İzmir Crm yazılım firmamıza ulaşarak hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ve Crm yazılım hizmeti ile süreçlerinizi daha iyi yöneterek işinizi teknoloji ile birleştirebilirsiniz. Gücüne güç katmak isteyen işletme ve firmalar İzmir Crm yazılım hizmetlerimizi tercih ediyor.

Web Tabanlı Özel Yazılım ve CRM Çözümleri

ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için bize ulaşabilirsiniz.